شــرکت نــوآوران تأسیســات پــویــا با بهره گیری از دانش متخصصان مجرب در حوزه های تولید، فروش، اجرا و خدمات پس از فروش، در کلیه زمینه های تهویه مطبوع و تأسیسات ساختمان فعالیت دارد. کلیه فعالیت های نام برده، در دو سطح خانگی(RAC) و تجاری-صنعتی ( (CAC) انجام‌ می شود.

افتخار داریم که به پشتوانه سال ها فعالیت مستمر در زمینه‌ تهویه مطبوع، با تولیداتی تحت نا‌م های فراتهویه و اکومکس و... گــامـی سازنده در جهــت ارتقای کیفیـت این صنــعـت برداشته ایم و به موازات افزایش سهم بازار برندهای خود در سراسر کشور، با اخذ نمایندگی انحصاری برندهای ECOMAX و KOBER در ایران، سبد محصول کاملی را ارائه داده ایم.

  سیستم مدیریت محتوای آتی نگر ( CMS )

 دنیای امروز دنیای اطلاع رسانی است. در صحنه رقابت تنگاتنگی که امروزه بین شرکتها و موسسات وجود دارد، یکی از اصول اولیه برای بقا و پیشرفت، اطلاع رسانی صحیح و لحظه به لحظه است.
با توجه به اهمیت بالایی که وب سایت های اینترنتی در دنیای تجارت دارند، معمولا مدیران  شرکتها تمایل دارند خود شخصا بر محتویات آن نظارت داشته باشند، این در حالی است که آنان معمولا فاقد دانش فنی در مورد نحوه طراحی و تولید و ایجاد تغییرات در یک سایت اینترنتی هستند. سیستم مدیریت محتوای آتی نگر این امکان را به شما می دهد به طور کامل وب سایت خود را مدیریت نمایید و برای این امر نیاز به دانش تخصصی در این زمینه ندارید.

با استفاده از سیستم مدیریت محتوای آتی نگر بسیار ساده تر از آنچه تصور کنید می توانید بخشهای مختلف سایت خود را مدیریت کنید، بخشهای جدید ایجاد کرده و به سایت خود اضافه کنید و یا محتویات آنها را تغییر دهید.
با سیستم مدیریت محتوا همه چیز بسیار ساده تر از آنچه شما تصور می کنید انجام خوهد شد .
سیستم مدیریت محتوای  وب سایت آتی نگر محیطی ساده  و در عین حال حرفه ای در اختیار كاربران قرار می دهد تا به راحتی بتواند وب سایت خود را مدیریت نماید.

مزایای سیستم مدیریت محتوای آتی نگر:

-  سازگار با تمامی مرورگر ها
-  استاندارد با موتور جستجوگرهای دنیا از قبیل یاهو و گوگل
-  در حال بروزرسانی و.گسترش نرم افزار توسط تیم فنی آتی نگر
-  پشتیبانی در روز ها و ساعات  اداری توسط شرکت آتی نگر
- پیاده سازی با زبان PHP و تضمین عدم استفاده از سیستم مدیریت محتوای Open Source


هم اکنون می توانید با بخش فنی شرکت تماس گرفته و نام کاربری و رمز عبور وب سایت خود را جهت مدیریت محتوای سایت تحویل بگیرید.